Sonsöz Gazetesi

Engelsiz Yaşam Vakfı, Beşiktaş Belediyesi’nin de katkılarıyla 16-17 Eylül tarihlerinde Akatlar Sanatçılar Parkı’nda Engelliler ve Sokak Hayvanları Yararına “Engelsizsiniz Alışveriş Şenliği” düzenlliyor. Şenlik açılışına pek çok ünlü isim katılacak.
 Bugüne kadar yaptığı çeşitli etkinliklerle, önünde engel olan tüm canlıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Engelsiz Yaşam Vakfı, Etiler Akatlar’daki “Sanatçılar Parkı”nda alışveriş şenliği düzenliyor. Beşiktaş Belediyesi’nin de katkılarıyla gerçekleşecek şenliğe “Engelsizsiniz Alışveriş Şenliği” adı verildi.
Türk Kızılay’ı ile “Kan Bağışı” sosyal sorumluluk projesinin de gerçekleştirileceği ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların, oluşturulan stand’larda ürünlerini sergileyerek satışa sunacakları şenliğin açılışını ise Beşiktaş Belediye Başkanı Av.Murat Hazinedar ve ünlü sanatçılar birlikte yapacaklar.
Büyük çoğunluğu 16 Eylül cumartesi günü yapılacak şenlik açılışına katılarken bazı sanatçılarda sahneye çıkarak şenliğe renk katacaklar. Engelli Perküsyon-Dans Grupları’nın gösteriler sergileyecekleri, Rita Mahrani, Kamuran Akkor, Fikret Dedeoğlu, Prof.Dr. İlker Eser (Keman Sanatçısı), Ece Gürsel, Tuğba Özay, Paul Dwyer (İskoç asıllı Sanatçı) ve Selçuk Ural’ın sahne alacağı, birbirinden ünlü isimlerin destek vererek katılacağı “Engelsiz Alışveriş Şenliği”nin açılışına katılacak isimlerden bazıları şunlar; Tamer Karadağlı, Suzan Kardeş, Süheyl-Behzat Uygur, Ferdi Akarnur, Şoray Uzun, Doğa Rutkay, Ferhat Göçer, Hamdi-Selen Alkan, Uğurkan Erez, Anıl Çelik, Gizem Karaca, Kandemir Görkem Arslan, Levent Can, Pelin Akil, Hakan Vanlı, Merve Boluğur, Arda Aydın, Mert Yavuzcan, Gökçe Yanardağ, Hakan Kurttaş, Can Yaman, Hasan Yalnızoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Brav, “2017 Survivor” finalistlerinden Ogeday Girişken, Şahika Encümen, Tuğçe Melis ve Burçak Tuncer ile “Hababam Sınıfı” filmi oyuncuları Ahmet Arınman (Hayta İsmail), Baki Avcı, Bülent Onaran(Palamut) Cafer Dere, Cengiz Nezir, Dinçay Çetindamar, Ercan Gezmiş(Postal Rıza), Fazıl Uzun, Gazanfer Şener, Mehmet Çatay, Necati Demirel, Tuncay Akça(Bacaksız), ve Yılmaz Kaya.
Alışveriş Şenliği’ne ünlü akını
Editör
Sonsöz Gazetesi