1. Amatör kümenin 4’ncü haftasında, 19 Mayıs 2’olu sentetik çim sahada karşı karşıya gelen iki semt takım yöneticileri, sporcuları maç öncesi el ele kol kola sahaya çıkarak Ankaralı sporseverlere anlamlı mesaj verdi.

Karşılaşma öncesi Volkan Yıldırım (Volkan Yıldırımspor kulübü başkanı) İsmail Duyar (Tunç Altındağspor kulüp başkanları) rekabetin dostluklara gölge düşüremeyeceği dileğinde bulunarak sahaya çıktılar. Dostlukları ön planda tutarak sahaya çıkan her iki takımın yöneticilerini, sporcularını iyi niyet anlayışı içerisinde karşılayan sporseverler, maç öncesi ve maç sonrası tribünlerden alkışlayarak uğurladılar.
Ankara’ınn iki semt kulübünün yetkili Başkanları V. Yıldırım ve T. Altındağspor’un bu muhteşem görüntülerinden sonra yaptıkları maçta Volkan Yıldırımspor, Tunç Altındağspor’un filelerini iki kez havalandırmasıyla ilk yarıyı 2-0 önde bitirdi. İkinci yarıda da Tunç Altındağspor iki gol atmasıyla maçın 90 dakikası 2-2 sonuçlanması sonunda tam anlamıyla yeşil sahadan dostça ayrıldılar. Sezonun başlarında bu görüntüleriyle örnek davranışlarından dolayı Kulüp yetkililerini ve sporcu kardeşlerimizin iyi niyet tavırlarından dolayı kendilerini kutluyor ve bundan sonraki yapacakları karşılaşmada da başarılarının devamını diliyoruz.