Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner’i Beştepe Tesisleri’nde ziyaret eden Ankara Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı İrfan Çinkaya ve beraberindeki yöneticilerden oluşan heyet, VIP kombine kartlarını alarak Ankaragücü’ne destekte bulundu.
Ziyarette bir konuşma yapan Ankara Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı İrfan Çinkaya, zor günlerin birlik ve beraberlikle aşılabileceğini belirterek, “Sivil toplum örgütlerini, tüm belediyeleri, iş adamlarını, Ankaragücü’ne gönül veren herkesi şehrimizin markası Ankaragücü’nü gönülden desteklemeye çağırıyorum. Birlik ruhuyla hareket edersek daha güçlü oluruz ve sezon sonunda şampiyonluk hedefine ulaşırız.” dedi.
Başkan Yiğiner de ziyaretlerinden ve VIP kombine kartlarını alarak kulübe verdikleri destekten dolayı Ankara Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı İrfan Çinkaya ve beraberindeki yöneticilere teşekkür ederek, “Ankaralılar olarak Ankaragücü’ne sahip çıkmalıyız. Türk futboluna önemli hizmetlerde bulunarak damgasını vurmuş Ankaragücü şehrimizin en önemli markasıdır. Ankaragücü’nü layık olduğu yere; hak ettiği yere taşımalıyız. Bu anlamda farkındalık yaratacağına inandığım desteklerinden ötürü Ankara Hurdacılar Esnaf Odası’nın Başkanı değerli kardeşim İrfan Çinkaya ve yöneticilerine şükranlarımı ifade ediyorum.” diye konuştu.