Editör

Geçtiğimiz haftalarda Ankara Spor Salonu’nda yapılan Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda Başkanlığa seçilmesinin ardından ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Mehmet Yiğiner, makamında tebrikleri kabul ediyor.
“Kaldığımız yerden devam”
Çalışmaların tüm hızıyla başladığını belirten Başkan Mehmet Yiğiner : “Tebrik ziyaretinde bulunan ve yanımızda olan, arayan ve mesaj atan herkese tüm iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
‘Nerede kalmıştık’ diyerek yeniden bir aradayız. Yarım kalan hizmetlerimizi yerine getireceğiz. Tüm ekip arkadaşlarımıza ve bize destek veren şoför esnafı dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Taksiciler mutlu
Oy veren vermeyen herkesin başkanı olmaya ve temsilini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaklarını dile getiren Başkan Yiğiner” Göreve başladıktan sonra Hızlı Tren İstasyon’u önünde açıldığı günden bu zaman kadar sürekli sorun yaşayan Gar Taksi Durağı’nın sorununu çözüp; Park Taksi Durak levhası sözümüzü yerine getirdik” ifadelerini kullandı.
Esnaf’a 500 bin TL’ye kadar kredi imkânı sağlandı
Kredilerin esnafa can suyu olacağını belirten Başkan Yiğiner, daha önce 150 bin TL olan Kredi Kefalet Kooperatifi’nin kredi üst limitini 200 bin TL’ye, yeni iş yeri edinme kredisinin ise 500 bin TL’ye çıkaran hükümete teşekkür ederek, yeni kredi limitlerinin esnafa hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diledi.
Başkan Yiğiner’e ziyaretçi akını
© 2006 Sonsöz Gazetesi • Ankara • Güncel Haberler • Haberler | Tüm Hakları Saklıdır.