Editör

Bodrum’da hafta sonundaki yağmurlu havanın ardından bugün güneşi gören turistler ve ilçe sakinleri sahile akın etti.
Ekim’de güneşi gören, bol bol denize girip, şezlong ve deniz yataklarına uzanıp, güneşlendi.
MUGLA’NIN BODRUM ILCESINDE HAFTA SONUNDAKI YAGMURLU HAVANIN ARDINDA BUGUN GUNESI GOREN TURISTLER VE BODRUMLULAR, SAHILE AKIN ETTI. EKIM GUNESINI GORENLER BOL BOL DENIZE GIRIP, SEZLONG VE DENIZ YATAKLARINA UZANIP, GUNESLENDI.(FOTO: YASAR ANTER / BODRUM, DHA
Bodrum’da hafta sonu etkili olan şiddetli rüzgar ve yağmur, bugün yerini güneşli bir havaya bıraktı. Hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının ise 19 derece olarak ölçüldüğü ilçedeki otellerde kalan turistler ve Bodrumlular, Gümbet ve Kumbahçe Plajları’nı doldurdu.
Plajlarda, yazdan kalma renkli manzaralar ortaya çıktı. Kimileri yüzüp, suda birbirleriyle şakalaşırken, kimileri de şezlonglarda sereserpe uzanıp, güneşlendi. Sahilde, çalan müzikler eşliğinde dans edenler de oldu. 6 yaşındaki bir Fransız kız çocuğunun deniz yatağındaki babasını üzerine uzanıp, uyuyakalması ilginç bir görüntü ortaya çıkardı. Günübirlik tekne turlarında da güneşli hava nedeniyle hareketlilik oldu.
Bodrum’da hava sıcaklığının önümüzdeki hafta sonuna kadar 25 derece, deniz suyu sıcaklığının ise 19 derece civarında olacağı, yağmur beklenmediği bildirildi.
Bodrum’da güneşi gören plajlara akın etti
© 2006 Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır.