Editör

Şampiyonlar ligi 10. Haftasında Şükrü Saraçoğlu stadında Teknik Direktör Aykut Kocaman yönetiminde sahaya çıkacak.
Fenerbahçe Kayserispor maçı saat: 19.00’da Hakem Halil Umut Melek yönetiminde yapılacak.
Fenerbahçe evinde yapacağı bu maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkıyor. Geçen hafta Galatasarayla yaptığı maçta 0-0 berabere kalması Fenerbahçe için pek iyi olmayan bir durumdu bunu maçta kaybettiği puanların verdiği sıkıntıyı unutup Kayserispor’dan alacağı galibiyetle bu telafi etmeye çalışacak. Fenerbahçe şu anda 15 puanla 6. sırada yeralmaktatır.
Fenerbahçe’nin artık puan kaybına tahammülü kalmamıştır. Sakat ve cezalı futbolcular hiç bir zaman bahane edilmeyecektir.
KAYSERİSPOR SAHAYA TEMKİNLİ ÇIKACAK
Kayserispor sahaya Fenerbahçeden ne kadar puan koparırsa kardır hesabıyla çıkıyor çünki Fenerbahçenin saha ve seyirci avantajını bilerek sahaya çıkacak bu Fenerbahçe için avantaj olurken Kayserispor için ise tabiki dezavantaj durumunda görülmektedır.
Bunun farkında olan Kayserispor yönetim ve taraftarı bu maçta futbolcularının maça çok iyi adapte olmalarını ve bu dezavantajı kendi taraflarına avantaj olarak çevirmeye çalışacaklar.
Kayserispor geçen hafta Konyaspor karşısında aldığı 2-1 lik galibiyet karşısında halen moralli ve bu maça hazır olduğunuda göstermektedir. Kayserispor 17 puanla 4. sırada bulunmaktadır.
Kayserisporun şu anki düşüncesi enaz Avrupaya gidebilmenin hesabını yapmaktadır.
Fenerbahçe Kayserispor’u evinde ağarlıyor
© 2006 Sonsöz Gazetesi • Ankara • Güncel Haberler • Haberler | Tüm Hakları Saklıdır.