Editör

Haymana Belediyesi Muharrem ayı münasebetiyle bu yıl da vatandaşlara aşure dağıttı. Haymana Merkez Camii önünde ve Şehitler Meydanı’nda 06.10.2017 Cuma günü gerçekleştirilen aşure dağıtımına Haymanalıların ilgisi yoğundu.
Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Burhanettin Atahan, İlçe Garnizon Komutanı Ömer Seyhan, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarların katıldığı etkinlikte Kaymakam Göktürk, Başkan Turgut, belediye meclis üyeleri ve İlçe Başkanı Kandemir aşure kazanının başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı.
Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut muharrem ayının bolluk bereket ayı olduğunu ifade ederek, “Bu Muharrem ayında da önceki yıllarda olduğu gibi birlik ve beraberliğimiz için aşuremizi kaynattık. Hep beraber ağız tadıyla yiyelim. Allah birliğimizi, dirliğimizi, huzurumuzu bozmasın diyor, ülkemize ve milletimize bolluk bereket nasip etmesini temenni ediyorum. Hepinize afiyet olsun.” dedi.
Haymana Belediyesi’nden vatandaşlara aşure ikramı
© 2006 Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır.