Sonsöz Gazetesi

Manisa’nın Kırkağaç İlçesi’nin kurtuluşunun 95’inci yıldönümü etkinlikleri Zara konseri ile son buldu.
KIRKAGAC’IN DUSMAN ISGALINDEN KURTULUS YILDONUMU KUTLAMALARI KAPSAMINDA SEVILEN SANATCI ZARA, SAIR ESREF STADYUMU’NDA BINLERCE IZLEYICISINE UNUTULMAZ BIR GECE YASATTI. (FOTO: ERDINC ALKAN / KIRKAGAC, DHA)
Kırkağaç’ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında sevilen sanatçı Zara, Şair Eşref Stadyumu’nda binlerce kişiye güzel bir gece yaşattı. Kırkağaç Kaymakamı Cengizhan Yılmaz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti’li Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, daire amirleri ve binlerce Kırkağaçlının katıldığı Zara konseri’nde 2 saat sahnede kalan Zara, ‘Dert Bende Derman Sende’, ‘Hangimiz Sevmedik’, ‘Zahidem’, ‘Eşarbını Yan Bağlama’, Neşet Ertaş’tan ‘Yalan Dünya’ gibi eserleri söyledi.
Konserin ardından sahneye gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2018 yılında Kırkağaç’ta çok büyük projelerin hayata geçirileceğini söyleyerek “Kırkağaç Belediyesi ile çok güzel hizmetlerimizi Kırkağaçlılara kazandıracağız. Kapalı çarşının üstünü kapatacağız. Kırkağaçımıza çok güzel hizmetler geliyor” dedi.
Başkan Ergün, daha sonra Zara’ya çiçek ve mesir macunu verdi. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise Zara’ya dünyaca ünlü Kırkağaç kavunu hediye etti. Havai fişek gösterilerinin ardından program sona erdi.
Kırkağaçlılar kurtuluşu Zara konseri ile kutladı
Editör
Sonsöz Gazetesi