ÖZEL Antalya Modern Sanat Kurs Merkezi’nin yeni dönem kayıtları kasım ayında sona erecek.
Drama ve tiyatro öğretmeni Çiğdem Bulut tarafından açılan Modern Sanat Kurs Merkezi’nin yeni dönem kayıtları başladı. Profesyonel eğitmenlerin görev yaptığı merkezde, çocuklar için drama, yetişkinler için kamera önü oyunculuk ile tiyatro eğitimi, piyano, keman, gitar ve diksiyon kursları veriliyor. Kurs programının belirlendiğini belirten Çiğdem Bulut, kayıt işlemlerinin kasım ayı sonuna kadar süreceğini kaydetti.
Her sınıfa belirli sayıda öğrenci alınacağını vurgulayan Bulut, “Kontenjan öğrenci sayılarımız belirlendi. Sayılara ulaşır ulaşmaz kurs programımızı başlatacağız. 5 ile 70 yaş arasında her birey kurslarımıza katılabilir” dedi.
Önceki yıllarda eğitim alarak kursları başarıyla bitiren kursiyerler için her yıl sertifika töreni düzenlendiklerini aktaran Bulut, “Başarılı öğrencilerin gelecekleri çok açık. Bir çoğu güzel sanatlar fakültesine hazırlanıyor, kimisi liseden başlangıç istiyor. Sadece çocuklar ve gençler için kurslar düzenlenmiyor. İsteyen herkes gelip kurslarımıza katılabilir” dedi.