Editör

Türkiye Bedensel Engelliler Ampute Futbol “Türkiye Kupası” ilk maçında tarihi rekor kıran Osmanlıspor, yaptığı maçta Orta Hisar Belde sporu 30-0 yenerek tarihi rekor kırdı…
Türkiye Futbol Bedensel Engelliler Kupası maçları Ankara’da 8 takımın katılımlarıyla devam edildi. Günün ilk maçında Başkent’in temsilcisi Osmanlı spor Engelliler, Yeditepe Engellilersporu 30-0 yenmesiyle tarihi rekor kırmasıyla da kalmadı ve 3 puanı da hanesine yazdıran ilk takım oldu.
Ankara 19 Mayıs 1 numaralı Sentetik Çim sahada oynanan müsabakada Başkentin temsilcisi attığı otuz golle adeta çıldırdı. Osmanlıspor Antrenörü İsmail Temiz, atılan tek golü önemsiyor ve sahaya gol atmak için çıkıyoruz.
Rakiplerimize atığımız çok gollerle övünmek yerine ilerdi de tek golün önemli olduğunu düşündük. Yolun sonuna kadar mücadelelerimizde ilk maçı ve diğer rakiplerimizi ciddiye alarak hedefimize ulaşmak istiyoruz. Biz ciddi çalışmalarımızı yapmak zorunluluğunu göz ardı edemeyiz. İlerisi için takım halinde şampiyonluğun adaylarından olduğunu söyleyen Temiz, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Biz rakiplerimizi hafife almak arzusuyla sahaya çıkmadık ve ilk maçımızda da Orta Hisar Beldespor’u 30-0 yenme başarısı gösterdik. Bu galibiyetin verdiği moralle ikinci maçımızı da kazmak için mücadele vereceğiz. Takım oyuncularıma güveniyor ve şampiyonluğa da adayız” dedi. 3-0 farklı galibiyetle 3 puanı alan
Osmanlıspor, sahada şu kadroyla mücadele etti:
Fuat Taştan, Savaş Kaya, Şeyhmuz Erdinç, Abderraouf Ouchenne, Rıchart Arthur Opentıl, Mutaev Sulambek, ve Furkan Aslan
Antrenör: İsmail Temiz
Yardımcı- Antrenör: Ender Dağcı
Osmanlıspor çıldırdı
© 2006 Sonsöz Gazetesi • Ankara • Güncel Haberler • Haberler | Tüm Hakları Saklıdır.