Teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde çalışmalarına başlayan Ankaragücü’nde yönetim, teknik heyetin raporu doğrultusunda gerekli yerlere kaliteli takviyelerin yapılmasına devam edileceğini açıkladı.

Ön sözleşme imzalanan Cenk Kaplan (stoper), Ferhat Çulcuoğlu (ön libero), Doğan Ateş (orta saha) ve Erhan Şentürk’ten (forvet) sonra önümüzdeki günlerde sürpriz bazı transferlerin de gerçekleştirileceği ifade edilen açıklamada şu bilgilere yer verildi:

” Başkanımız Mehmet Yiğiner önderliğinde çalışmalarımızı titiz ve hassas bir şekilde sürdürüyoruz. Camiamızın ve taraftarlarımızın beklentisine cevap verebilecek düzeyde bir kadro oluşturmak için tüm mesaimizi kulübümüze ayırarak gerekli fedakarlıkları yapıp gece-gündüz demeden uğraş veriyoruz. Kontrollü bir şekilde sezon planlaması yapıldı. Bu doğrultuda yarışmacı bir takım oluşturup, camiamızın ve taraftarlarımızın yüzünü güldürecek sonuçlara imza atabilecek kalitede bir kadro oluşturmak için teknik heyetimizin raporu doğrultusunda gerekli yerlere, en iyi şekilde takviyelerin yapılmasına devam edilecek. Takımımızın başarısı için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde sürpriz transferler gerçekleşecek.”

Başkent ekibi 15 Temmuz’da Erzurum’da kampa girecek, bu tarihe kadar çalışmalarına Beştepe tesislerinde devam edecek