Karagümrük maçı hazırlıklarına teknik direktör Aykan Atik yönetiminde Beştepe Tesislerimizde devam eden Ankaragücü, günü çift idmanla tamamladı.

Antrenmana ay yıldızlı bayrakla çıkan teknik heyet ve futbolcular, terörü lanetlerken, şehitlerimize de Allah’tan rahmet dilediler.
Akşam antrenmanından önce teknik heyet ve futbolcular, son günlerde artan terör olaylarını lanetlemek ve şehitlerimizi anmak için sahaya Türk Bayrağı ile çıktılar.
Teknik heyet ve futbolcular bazıları şehitler ölmez vatan bölünmez yazılı tişörtler ile antrenmana çıkarken diğer futbolcular da ay yıldızlı bayrağımızı açarak terör olaylarını protesto ettiler.
Terör olaylarını lanetleyen ve bir an önce bitmesini istediklerini söyleyen teknik direktör Aykan Atik,”Bölücü terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit düşen tüm asker ve polislerimizin acısını derinden yaşıyoruz. Birlik-beraberlik ve kardeşliğimize yönelik terör saldırılarını şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Mekanları cennet olsun, milletimizin başı sağ olsun” dedi.