Editör

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, “demli muhabbet” isimli etkinlikte ilçe gençleriyle bir araya geldi. Başkan Ertürk, gençlerin Kahramankazan’a ilişkin fikir ve önerilerini dinleyerek notlar aldı.
Başkan Ertürk, Kahramankazan Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından gerçekleştirilen “demli muhabbet” etkinliği kapsamında ilçedeki gençlerle bir araya geldi. Samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, sıcacık çaylar eşliğinde gençlerin ilçeye ilişkin fikir ve önerileri masaya yatırıldı. Başkan Ertürk yakından ilgilendiği gençlerin fikir ve önerilerini notlar alarak dinledi. Başkan Ertürk’e eşi Meral Ertürk de eşlik etti.
Gençlerle daha dinamiğiz
Başkan Ertürk, belediye başkanı seçildiği 2004 yılından bu yana katılımcı yönetim anlayışını benimsediklerini belirterek, yaptıkları çalışmalarda ilçedeki tüm kesimlerin fikir ve önerilerini aldıklarını söyledi. Ertürk, bu kapsamda gençlerle anlamlı bir buluşma gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Gençlerimizin sürekli yanındayız, onlarla sürekli diyalog halindeyiz. Gençlerimizle daha dinamiğiz. Kendilerinin fikirlerinden istifade ederek ilçemizi daha iyi bir noktaya taşımak için buluşmalarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz” diye konuştu.
Kahramankazan’da “demli muhabbet” buluşması
© 2006-2026 Sonsöz Gazetesi • Haberler, Güncel Haberler • Ankara Yerel Gazete | Tüm Hakları Saklıdır.