Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta,  play off mücadelesiyle birlikte zirveye de  göz diken Keçiörengücü, her hattıyla mükemmel bir oyun sergilediği maçta, şampiyonluğun en büyük adayı lider Manisaspor’u 3-1 yenerek iddiasını sürdürdü.

Maç boyunca rakibine göz açtırmayan mor-beyazlılar, hem ofansif hem de defansif anlamda büyük bir üstünlük sağladılar. Sahayı iyi parselleyip fazla boş alan bırakmadılar ve Manisaspor’un etkisiz ve cılız ataklarını rahatlıkla önlediler. Başkent takımı kazandığı topları hızlı kontralarla rakip defans arkasına sarkıtarak her an gol pozisyonuna girdi. Karşılaşmanın yıldızı Yıldıray, attığı gollerin yanında arkadaşlarını yönlendirmekte de çok başarılı oldu.
SAHA: Aktepe Stadı
HAKEMLER: Burak Taşkınsoy (***), Yunus Taşkın (***), Ufuk Uğurlu (***)
KEÇİÖRENGÜCÜ: Şener (***) – Fatih (***), Sinan (****), Bora (***), Hüseyin (***), Mehmet (**) [Hasan Küçcük (**), dk 72], Yıldıray (****), Mustafa (**), Efecan (***), Erkan (***) [Hasan Üstübücü (?), dk 88], Eren (**) [Coşkun (**), dk 77]
MANİSASPOR: Bayram (*) – Savaş (**), Gökhan (*) [Sefa (*), dk 58], Erman (**), Nuri (**), Hakan (*), Metin (*), Barbaros (*) [Mertan (*), dk 36], Timur (**), Ozan (*) [Ümit (?), dk 81], Bahattin (**)
SARI KARTLAR: Mehmet, Coşkun (Keçiörengücü); Gökhan, Hakan, Mertan (Manisaspor)
GOLLER: Bora (dk 23), Yıldıray (dk 46 ve 69) Keçiörengücü; Erman (dk 90+3) Manisaspor