Teknolojinin bütün imkanlarını Mamaklılar için kullanan Mamak Belediyesi bu kez teknolojiyi basketbol severlerin hizmetine sunuyor.

ANKARA – Gerekli teknolojik altyapı çalışmalarını tamamlayan Bilgi İşlem Müdürlüğü; Mamak Spor Salonu’nda yapılan Mamak Belediyesi DSİ basketbol takımının maçlarını internet üzerinden canlı olarak yayınlamaya başladı. Mamak Belediyesi resmi web adresi olan www.mamak.bel.tr adresine konulan bir linkle yönlendirilen basketbol severler maçları yotube üzerinden canlı olarak izleyebiliyor. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Mamak DSİ son dönemde güzel başarılar elde ediyor. Ciddi bir taraftar kitlesi bulunuyor. Çeşitli nedenlerle takımın maçlarını takip edemeyen basket severler için bizde Mamak Spor Salonu içerisinde yapılan maçları internet üzerinden canlı olarak yayınlıyoruz. İnternet üzerinden ister ev rahatlığında isterse çok uzak mesafelerde olsun Mamak DSİ taraftarları maçları izleyebilecek” dedi.
Test yayını başarıyla tamamlandı
İlk test yayını Mamak Belediyesi DSİ ve Simpaş Denizli maçında başarıyla gerçekleştiren Mamak Belediyesi normal yayınlara başlıyor. Basketbol severler test yayını ile birlikte başlayan maç yayınlarını istediği zaman internet üzerinden izleyebilecek.